E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Duhet lexuar

spot_img

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të realizuar nga Pjeter Marubi.

Agostin Briott është arkitekti i Urës Bunës dhe ndërtesës se Prefekturës në Shkodër.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo