E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Holandë: Shqiptarja e apasionuar pas baletit

Duhet lexuar

Ibrahimovic do të luajë kundër Kosovës

Sipas mediave lokale suedeze, ylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet të rikthehet në Kombëtare cka do të thotë se...

Biden duhet t’i ndihmoj Kosovës si dikur, BE-ja po punon kundër tyre

Në Konferencën e Sigurisë në Mynih muajin e kaluar, Presidenti Joe Biden siguroi aleatët europianë se Amerika është rikthyer...

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Alina Fejzo është interpretuese dhe fotografe, e cila jeton në Holandë.

Alina ka përfunduar studimet në Akademinë e Dancit në Rotterdam, Codarts dhe për arkitekturë dhe dizajn  në Fermo të Italisë.

Ajo aktualisht jep lëndën e improvizimit dhe teknikave moderne në teatrin e muzikës në Universitetin Codarts.

Balerina shqiptare, së fundmi, ka performuar në livestream në festivalin Korzo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ibrahimovic do të luajë kundër Kosovës

Sipas mediave lokale suedeze, ylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet të rikthehet në Kombëtare cka do të thotë se...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -