E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Harruan të tërheqin frenin e dorës në mes të pyllit, makina përfundoi e rrokullisur

Duhet lexuar

spot_img

Një burrë i panjohur harroi të përdorte frenin e dorës kur e kishte ndalur veturën në një pyll.

Kështu vetura filloi të rrëshqiste në rrugën e pyllit.

Megjithëse burri vrapoi pas saj, ai nuk arriti ta ndalonte atë dhe në një moment vetura u përmbys në çati dhe u dëmtua dukshëm.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Viral Life.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img