E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Halimi shënon gol në stilin e Messit

Duhet lexuar

spot_img

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Lituanisë në miqësore, ndeshje kjo që po luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ – Prishtinë.

Golin për 4 me 0 e shënoi Besar Halimi në minutën e 78’të.

Tre golat tjerë për ‘Dardanët’ i shënuan: Vedat Muriqi dhe Arbër Zeneli (dy gola).spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Karteli i Meksikës përdor “dronë shpërthyes” për të sulmuar policinë – detajet e sulmit të fundit

Dy oficerë policie u plagosën në shtetin perëndimor të Michoacán të martën kur pajisjet eksplozive u hodhën mbi ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img