E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Halil Kastrati thotë se “nuk e bën për vota, por për të gëzuar jetimët” – flet për rastin që do iu bëjë me lot të gjithëve!

Duhet lexuar

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Zvicra ndalon mbulimin e fytyrës, vjen reagimi i myslimanëve

Zvicra votoi ngushtë në një referendum për të ndaluar gratë të veshin burka ose veshjet që mbulojnë fytyrën në...

MC Kresha dhe Lyrical Son lansojnë këngën e re “Criminal Immigrant”

Dyshja e njohur, MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Ata tashmë e kanë...

Humanisti Halil Kastrati edhe një herë ka rrëfyer për përvojën e tij në ndihmë të atyre që kanë nevojë në përgjithësi, si dhe rreth projektit të fundit “Shtëpia e të Moshuarve” në Suharekë.

Ai këtë të diel ka qenë mysafir në emisionin ‘Kojshia Show’.

Kastrati, gjatë emisionit ka shpalosur projektin e tij të fundit “Shtëpia e të Moshuarave ” në Gjinoc të Suharekës.

Ndërsa, në minutën e 16-të të emisionit, Kastrati ka treguar një histori prekëse të një nëne me kancer që kishte kërkuar të vendoset në ‘Shtëpinë e të Moshuarve’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -