E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Gruaja në Australi kap një peshkaqen të vogël, por atë ja rrëmben një krokodil

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një peshkatare e shokuar kapi një moment të frikshëm kur një krokodil gjigant doli nga uji dhe gëlltiti një peshkaqen që kishte kapur.

Yvonne Palmer, e cila po peshkonte në Cardwell Beach në Queensland, Australi, nuk u befasua pak kur një krokodil doli nga uji.

“Shikoni këtë përbindësh …”, dëgjohet të thotë ajo në regjistrim, i cili menjëherë tërhoqi shumë vëmendje në internet.

“Sapo kapa një peshkaqen që nuk mund ta vendosja përsëri në ujë sepse ky zotëri po vinte dhe tani ai do të vijë ta hajë”, thotë ajo. Më pas vlerësoi se krokodili ishte i gjatë rreth katër metra me bishtin akoma në ujë.

“Unë kurrë nuk jam tronditur aq shumë në jetën time”, tha ajo, duke shtuar më vonë se nuk mund të ndalet së dridhuri. “Mirësevini në Cardwell”, përfundoi ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -