E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Griezmann shënon një supergol ndaj Ukrainës

Duhet lexuar

spot_img

Kombëtarja e Francës ka gjetur golin e parë në ndeshjen kualifikuese të Kupës së Botës “Katar 2022” ndaj Ukrainës, e vlefshme për Grupin D.

Është sulmuesi Antoine Griezmann, i cili ka shënuar për epërsinë 1-0.

Goli i Griezmannit erdhi në minutën e 19-të të ndeshjes.

Ky gol ishte shumë i bukur dhe erdhi nga një pozitë e vështirë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i hitit...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img