E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Grabitje e armatosur në Pejë

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Një grabitje e armatosur ka ndodhur ditën e shtunë në Pejë.

Policia bën të ditur se grabitja ka ndodhur në një pompë derivatesh,
“Dy viktimat meshkuj kosovar kanë raportuar se derisa kanë qenë duke punuar në një pikë të derivateve dy persona të panjohur të maskuar dhe armatosur i kanë grabitur para kesh, ndërsa edhe nga zyra iu është marrur një shumë e parave dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes”, thuhet në njoftim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -