E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Goli i javës në Ligë të Kampionëve, “Raketa” e Lionel Messit kundër PSG-së

Duhet lexuar

spot_img

Liga e Kampionëve ka dhënë çmimet e ndeshjeve kthyese.

Çmimi për golin e javës e ka marr futbollisti Lionel Messi me “raketën” e tij kundër PSG-së.

Ndërsa futbollisti i javës është zgjedhur mesfushori i Real Madridit, Luka Modric.

Performanca e kroatit kundër Atalantas ishte fantastike.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img