E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Gold AG zbulon datën e lansimit të këngës kushtuar heroit Hamëz Jashari

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Gold AG, reperi i njohur shqiptar, njihet për projektet e tij muzikore me frymë patriotike.

Të tilla nga ai janë mjaft të shpeshta, ndërsa priten mirë edhe nga admiruesit e këngë të tij.

Në një postim në rrjetin social Instagra, Agushi ka bërë të ditur se do të lansojë shumë shpejt projektin e ri.

“Prej kur ka le dielli” mban titullin prodhimtaria muzikore, e cila është dedikim për heroin Hamëz Jashari.

“Katër mars në ora 20:00. Këngë kushtuar Hamëz Jasharit, për nderë të Epopesë së UÇK-së”, ka shkruar ai në përshkrim.

Vlen të përmendet se hiti fundit nga reperi erdhi para një jave, “Jem Iliria jem Teuta”, në bashkëpunim me Nikollë Nikprelaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -