E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Gjendet trupi i pajetë i Arjan Salës brenda magazinës së djegur në qendrën tregtare në Tiranë

Duhet lexuar

spot_img

Është gjetur trupi i viktimës Arjan Sala, që mbeti i brenda magazinës së djegur të qendrës tregtare, në Tiranë.

Në ditën e katërt të kërkimeve nga zjarrfikësit dhe shërbimet e Policisë, mëngjesin e sotëm rreth orës 03:00, zjarrfikësit kanë gjetur trupit të pajetë që dyshohet se i përket shtetasit Arjan Sala, 32 vjeç i cili ishte me detyrë punonjës i shërbimit të sigurisë të një kompanie privat.

Dyshohet se në momentin e zjarrin 32-vjeçari ka hyrë brenda për të nxjerrë punonjësit e tjerë jashtë magazinës, por fatkeqësisht ka ngecur vetë brenda.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Angelina Jolie zbulon “të vërtetën” për mënyrën se si divorci nga Brad Pitt ndikoi në synimet e saj në karrierë

Angelina Jolie diskutoi për rolin e saj të ardhshëm në Those Who Wish Me Dead (Ata që më dëshirojnë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img