E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Gjenden mbetje mortore në Istog

Duhet lexuar

spot_img

Në fshatin Uçë të Istogut janë gjetur mbetje mortore (eshtra).

Rastin e ka lajmëruar në polici një person i cili ishte duke kryer disa punime me ekskavator.

Njësiti për krime lufte ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë tërheqjen e mbetjeve, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img