E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Gjashtë persona të arrestuar në Rajonin e Prishtinës, u kapën me lëndë narkotike

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj 6 persona në Rajonin e Prishtinës, në vendndodhje të ndryshme.

Të gjithë të arrestuarit u kapën me lëndë narkotike. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, të gjithë janë liruar në procedurë të rregullt, transmeton Indeksonline.

Raporti i Policisë së Kosovës për tri rastet në Rajonin e Prishtinës që u kapën me narkotikë:

Rr. Qëndresa, Prishtinë 30.01.2021 – 13:50. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollit tek te njëjtit është gjetur dhe konfiskuar 7.3 gram substancë narkotike e llojit Marihuanë  dhe dy mullinj për bluarje të substancës narkotike. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me rekomandim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.

Fsh. Mazgit Obiliq 30.01.2021 20:40. Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollet te ata janë gjetur një sasi e substancave narkotike, dy mullinj për bluarje dhe rizlla. Pas intervistimit me urdhër te prokurorit te dyshuarit lirohen ne procedurë te rregullt.

Rr- C Prishtinë 30.01.2021 20:40.  Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj kosovar pasi që gjatë kontrollet te ata janë gjetur një sasi e substancave narkotike. Pas intervistimit me urdhër te prokurorit te dyshuarit lirohen ne procedurë te rregullt.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -