E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Gjahtarja fiton 3 mijё funta në javë duke pozuar në të brendshme me armë dhe kafshë të ngordhura

Duhet lexuar

spot_img

Michaela Fialova, nga Litomerice në Republikën Çeke, nё fillim shkoi për gjueti për drerё me familjen e saj në moshën 13 vjeç para se të magjepset me gjuetinё në 2013. Tani gjahtarja fiton një pasuri nga shkrepjet  e saj në OnlyFans.

Gjahtarja pastaj filloi të ndante foto në internet duke pozuar me krokodila të vdekur, gjirafë dhe zebra me veshje të brendshme dhe gёrsheta. Tani ajo jeton në Afrikën e Jugut ku imazhet e saj të diskutueshme janë kritikuar nga publiku, madje duke pretenduar se ajo është një “vrasëse”. Por Michaela ka mbrojtur veprimet e saj, duke pretenduar se ajo poston foto vetëm për të mbledhur para për qёllime tё mbrojtjes sё kafshёve. Ajo tha: “Unë planifikoj të vazhdoj të ngarkoj sa më shumë përmbajtje të jetë e mundur në mënyrë që të jem në gjendje të financoj kujdesin veterinar për kafshët në nevojë.

“Kjo është arsyeja pse fillova udhëtimin tim në radhë të parë – për të ndihmuar dhe mbrojtur kafshët.”

Michaela ka pasur stërvitje të shumta për pushkë për të siguruar që ajo mund të qëllojë kafshën me një goditje pa u shkaktuar atyre shumë dhimbje. Ajo pretendon se po i përdor aftësitë e saj për të ndihmuar kafshët, sesa thjesht për argëtim dhe se ёshtё e pёrgatitur tashmё me pajisjet e duhura.

Michaela Fialova ndan fotot e saj duke mbajtur armë (Imazhi: MDWfeatures/Martina Kolarikova)

Një ditë tipike për të përfshin studimin e specieve të kafshëve që kanë nevojë për menaxhim të popullatës dhe ndjekjen e tyre për tre ditë. Shoqja e saj Sandra sugjeroi që ajo të përdorte OnlyFans si një mënyrë për të fituar para shtesë për të financuar ekipin e saj të mbrojtjes sё kafshёve.

Në mars 2021, ajo krijoi llogarinë e saj dhe fitoi pak më pak se 3,0003 mijё funta në javë nga pozimi në të brendshme me kafshët. Ajo shpjegoi: “Nuk e kisha idenë se mund të bëja kaq shumë para nga një platform dhe isha e gёzuar qё më në fund isha në gjendje të dhuroja para pёr mbrojtjen e kafshёve”.

Ajo pozon në foto gjithashtu me kafshë të ngordhura në OnlyFans (Imazhi: MDWfeatures/Martina Kolarikova)

Sidoqoftë, ajo shpjegoi që ka pasur shumё komente tё cilat nuk duket se i miratojnё pёrpjekjet e saj të reja të biznesit, por  fjalët nuk e shqetësojnë sepse ajo mendon se gjuetia është e rëndësishme për ruajtjen e kafshёve tё botës së egër.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img