E martë, 19 Janar, 2021
No menu items!

Getinjo përfundon në spital

Duhet lexuar

Kush i mbron më mirë të dhënat: Android apo iPhone?

Studiuesit nga Universiteti Johns Hopkins kanë bërë një hulumtim interesant mbi dobësitë në kriptim të përdorura nga telefonat me...

Conor McGregor sqaron se përse u pensionua nga UFC

Conor McGregor do të rikthehet në këtë fundjavë në Oktogon për t’u përballur me Dustin Poirierin edhe pse në...

Dua Lipa me veshje ekstravagante në paraqitjen e fundit

Dua Lipa është artistja me prejardhje shqiptare që kohëve të fundit ka qenë duke shijuar suksesin në industrinë muzikore. Jo...

Reperi i njohur shqiptar Getinjo duket se po përballet me probleme shëndetësore.

Përmes një postimi, ai sot ka njoftuar ndjekësit e tij të shumtë në Instagram, se është sëmurë dhe aktualisht po merr serum.

Getinjo nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë por fotoja i shtrirë duke marrë infusion ka qenë treguesi i qartë se ai nuk është mirë.

Urojmë ta marrë veten sa më shpejt.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kush i mbron më mirë të dhënat: Android apo iPhone?

Studiuesit nga Universiteti Johns Hopkins kanë bërë një hulumtim interesant mbi dobësitë në kriptim të përdorura nga telefonat me...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -