E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Geta Beqa doktoron në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit në Mal të Zi

Duhet lexuar

spot_img

Atletja dhe kampionja botërore e Fitnessit, Geta Beqa, ka mbrojtur temën e doktoratës në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit në Mal të Zi.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare, Instagram.

Derisa ka ndarë këtë lajm të rëndësishëm me admiruesit e saj, instruktorja e mirënjohur thotë se tashmë është e plotësuar në të gjitha aspektet.

“Sot me datë 05.04.2021, kam përfunduar studimet e doktoraturës në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit në Universitetin e Malit të Zi dhe e kam kurorëzuar me mbrojtjen e Disertacionit me sukses”.

“Të dashurit e mi dua ta ndaj me ju këtë ditë shumë të rëndësishme për jetën time dhe jam shumë e lumtur dhe e plotësuar në të gjitha aspektet. Falënderoj familjen time për mbështetje, mentorin tim dhe të gjithë kolegët e mi”, ka shkruar ajo.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img