E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Gazetari nga Anglia përshkruan Ibrahim Rugovën me plis

Duhet lexuar

spot_img

Reshjet e borës në Kosovë, ditën e parë të pranverës, përkundër dëmeve që shkaktuan në shumë pjesë të vendit, ishin kreacion edhe për shumë qytetarë të vendit e kjo gjë u pa edhe te Marc Perry, gazetar nga Anglia i cili aktualisht është duke vepruar në Kosovë.

Gazetari anglez kapi imazhe të bukura të përmendores së Skenderbeut dhe asaj të Ibrahim Rugovës. Këto pamje të bukura ai i postoi në rrjetin social Facebook, e fotografinë e Rugovës e quajti ‘Rugova me plis’.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img