E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Gati për stinën e ngrohtë: Pesë ngjyrat që do të drejtojnë modën në sezonin pranverë – verë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Ndërsa sezoni i dimrit po shkon drejt fundit, vëmendja e të gjithëve po drejtohet nga stina e ngrohtë

Pranvera është fare pranë dhe, me siguri, edhe ju jeni kureshtarë për të zbuluar më shumë për atë që po ndodh në fushën e modës

Në fakt, ikonat e modës kanë nisur prej kohësh të publikojnë disa prej tendencave më të rëndësishme të vitit 2021 që do të jenë në qendër të vëmendjes në muajt e ardhshëm. Po ne sot po merremi posaçërisht me ngjyrat që do të dominojnë në pranverë – verë 2021.

Ndërsa sezoni pranverë – verë 21 është, pa dyshim, i ndryshëm nga çdo vit tjetër sa i përket modës, duke pasur parasysh edhe klimën aktuale (me distanca shoqërore dhe më pak takime intime), koleksionet e reja të markave të njohura nuk kanë munguar të prezantohen.

Në fakt, tendencat e kësaj pranvere do të jenë të gjalla, të injektuara nga nevoja për më shumë energji, frymëzim, motivim e për shumë pozitivitet.

Me gjithë këto gjëra në mendje, hidhuni një sy këtyre trendeve dhe ngjyrave që do të dominojnë gjatë sezonit të ngrohtë pranverë – verë 2021. Filloni të provoni këto tendenca ngjyrash dhe gjeni veten mes tyre.

1. Nuanca e së verdhës, e cila vjen më e butë në ditët me diell, do të jetë një prej ngjyrave mbizotëruese të sezonit të ngrohtë.

2. Një nga tendencat më të forta të këtij sezoni do të jetë edhe kjo nuancë rozë. Ngjyra e theksuar vjen në një larmi nuancash, por neoni dhe një ngjyrë më pastel do të jenë dominuese, shkruan Class.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -