E shtunë, 25 Mars, 2023
No menu items!
spot_img

Garë e ashpër mes F1, Lamborghini Huracan dhe Nissan GT-R

Duhet lexuar

spot_img

Në këtë garë marrin pjesë Red Bull nga kampionati i Formula 1, Lamborghini Huracan dhe Nissan GT-R.

Lamborghini posedon motor 5.2 litra V10 që prodhon 1200 kuaj-fuqi. E Nissan GT-R, e vë në lëvizje motori me 4.0 litra që gjeneron 1300 kuaj-fuqi, transmeton Telegrafi.

Në anën tjetër F1 ka motorin 2.4 litra V8 me 750 kuaj-fuqi, që zhvilloi një betejë të ashpër me rivalët.

Më poshtë mund të gjeni garën që është zhvilluar Formula 1, Lamborghini Huracan dhe Nissan GT-R.

video

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo