E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Futbollisti i famshëm i Tottenhamit, Dele Alli kapet duke u përqafuar me vajzën e Pep Guardiolës

Duhet lexuar

spot_img

Ylli i futbollit Dele Alli është parë me vajzën e Manchester City, Pep Guardiola.

Mesfushori – i cili nuk ka shënuar në Premier League gjatë gjithë sezonit – u bashkua me Marian në një lokal, shkruan The Sun.

Përshtatshëm për një lojtar i cili ka kaluar pjesën më të madhe të sezonit si nën hije, ai bëri lëvizjen e tij te Maria ndërsa ishin ulur së bashku në një stol.

Foto: The Sun

Duket se ai e kishte lënë pas ndarjen e tij nga modelja, Ruby Mae.

Ai u përkul për një përqafim pasi ai dhe Maria biseduan për orë të tëra në lokalin.

Foto: The Sun

Dele, me një bluzë të bardhë dhe kapelë jeshile bejsbolli, përqafoi dhe e puthi Marian, e cila kishte veshur një kapuç të bardhë.
Kujtojmë se Dele u takua për herë të parë me Maria muajin e kaluar.

Foto: The Sun

Maria u ka treguar miqve për takimin me futbollistine njohur, por thotë se ata janë “vetëm miq”.

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo