E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Fushata e Arbërie Nagavcit përkushtohet në të rinjtë dhe votuesit për herë të parë

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Numri 14 i listës së Vetëvendosjes, Arbërie Nagavci, bashkë me kandidatët e tjerë për deputet nga kjo listë, po i vazhdojnë fushatat e tyre zgjedhore, dhe një ndër to, ata ja kanë përkushtuar të rinjëve kosovar dhe atyre të cilët votojnë për herë të parë më 14 shkurt 2021.

Nagavci përmes një postimi në Facebook ka publikuar fotografi nga fushata me të rinjtë, ku në to u pa mjaftë interesim nga ta lidhur me politikën në përgjithësi. Këto fushata janë të rëndësisë së lartë për këtë subjekt politik, të cilët slloganin e tyre e kanë ‘Krejt bashkë drejt zhvillimit të vendit.’

Arbërie Nagavci në zgjedhjet e 14 shkurtit kandidon për deputete e Kuvendit të Kosovës me numrin 14.

Postimi i plotë i Arbërie Nagavcit:

Bashkë me Glaukun, Arbenin dhe Anilën takuam vajza e djem, votues për herë të parë.
Ata me entuziazëm, energji e shpresë, ne me besim e përgjegjësi.
#krejtdhedrejt për fëmijët tanë.
May be an image of 4 people and indoor

May be an image of 3 people and people sitting

May be an image of 3 people, people sitting, people standing and indoor

May be an image of 1 person, standing, sitting and indoor

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -