E shtunë, 23 Tetor, 2021
No menu items!
spot_img

French City Chicken shpall konkurs pune

Duhet lexuar

spot_img

Rrjeti i biznesit French City Chicken i cili është i shtrirë në disa pjesë të vendit, ka shpall konkurs pune për 3 shitëse në një nga pikat e shitjes në Prishtinë.

Shihni konkursin e plotë më poshtë:

Konkursë Pune

“FRENCH CITY CHICKEN”

PRISHTINË ( 3 shitëse )

Kërkojme 3 punëtore femra!
Vendi i punës : Fastfood, Grill
Lokacioni; Prishtinë

Kanditatet duhet te plotesojne këto kushte:

– Të jetë komunikativ dhe të shkathët për të gjitha nivelet,

– Të jetë i motivuar dhe të punojë me orar fleksibil,

– Të jetë i gatshëm për punë ekipore,sfida dhe njohuri të reja,

– Të jetë i gatshëm për punë nën presion!

– Të ketë perfunduar se paku Shkollën e Mesme,

– Të jetë i gatshëm për të marr përgjegjësi të reja në dobi të kompanisë dhe të avancimit të tij personal,

-Përvoja në punë te ngjajshme është e preferueshme dhe ka avantazh,

-Njohja e ndonjërës prej gjuhëve të huaja konsiderohet avantazh.

Konkursi do te jetë i hapur prej 03.06.2021 deri më 14.06.2021

Kanditatet e interesuar duhet te dergojne nje CV në e-mail adresen e kompanise: [email protected] ,
[email protected] ose të lajmërohen në nr +38345353535

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo