E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Formohet Komisioni për verifikim të deputetëve – Kuvendi shkon në pauzë 20 minuta

Duhet lexuar

spot_img

Është bërë emërimi i anëtarëve të Komisionit të përkohshëm për verifikimin e kuorumit dhe mandateve të deputetëve.

Kryesues i këtij komisioni do të jetë anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Adnan Rrustemi

Nga Partia Demokratike e Kosovës do të jetë Ganimete Musliu.

Lidhja Demokratike e Kosovës, Besian Mustafa.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj.

Pas emërimit, kryesuesi i seancës, Avni Dehari ftoi anëtarët për një mbledhje ku do të paraqesin raportin e deputetëve, ndërsa gjatë kësaj kohe ai tha se Kuvendi duhet të shkojë në një pauzë prej 20 minutash.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img