E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Formacionet zyrtare: Interi kërkon të kalojë në çerekfinale të Kupës së Italisë, përballë ka Fiorentinën

Duhet lexuar

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Fiorentina dhe Interi i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që zhvillohet në 1/8 e finales në Kupën e Italisë.

Ndeshja që fillon në ora 15:00 do të luhet në stadiumin Artemio Franchi, me Nerazzurët që i pret një takim aspak i lehtë.

Interi shpreson që të kalojë këtë pengesë, për të kaluar në çerekfinale.

Në anën tjetër, Viola do të tentojë të bëjë një gjë të tillë, e që natyrisht se do të tentojë të shfrytëzojë përparësinë si vendas.

Formacioni startues i Fiorentinës: Terracciano; Milenkovic, Martinez Quarta, Caceres; Igor, Valero, Amrabat, Biraghi; Castrovilli, Eysseric, Kouame.


Formacioni startues i Interit: Handanovic; Skriniar, Ranocchia, Kolarov; Young, Sensi, Eriksen, Gagliardini, Perisic; Sanchez, Lautaro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Albin Kurti takohet me Osmanin: Nga ana jonë gjithëçka do të shkojë shpejt për formimin e institucioneve

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka deklaruar se konstituimi i institucioneve do të bëhet sa më shpejtë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -