E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Formacionet zyrtare, Barcelona – PSG: Të dy skuadrat në sulm nga minuta e parë

Duhet lexuar

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

​“Kundër patriarkatit që vret”, sot marsh në Prishtinë

Me moton “Marshojmë kundër patriarkatit që vret” këtë vit në Kosovë do të shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas. Kolektivi “Marshojmë...

Sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas

Sot shënohet 8 Marsi – Dita Ndërkombëtare e Gruas, e njohur edhe si Dita e Nënës. Kjo ngjarje zë fill...

Barcelona do ta pres PSG-në në kuadër të ndeshjes së parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve.

“Camp Nou” do të jetë nikoqirë i dy prej skuadrave të forta në botë, që do të kërkojnë çerekfinalen.

Për këtë ndeshje Ronald Koeman, ka vendosur të luajë me emra si Lionel Messi, Antoin Girezmann dhe Ousmane Dembele.

Maurizio Pochettino do të jetë në mungesë të yllit të tij, Neymar, ndërsa sulmin ia ka besuar Mauro Icardit dhe Kylian Mbappe.

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Pique, Lenglet, Jordi Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Lionel Messi, Griezmann.

PSG: Keylor Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa; Paredes, Gueye; Kean, Verratti, Mbappé; Icardi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -