E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Floretë Zejnullahu ngrit zërin për rolin e gruas në shoqëri

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Kandidatja me numrin 33 për deputete të Kuvendit të Kosovës nga PDK, Floretë Zejnullahu, në një postim në Facebook, përmes një videoje të cilës ja bashkangjiti edhe një status, ngriti zërin për fuqizimin e rolit të gruas në shoqërinë Kosovare.
Postimi i plotë i Floretë Zejnullahut:
Të dashura gra, unë jam njëra nga Ju. Jam kandidate për deputete nga Partia Demokratike e Kosovës. Pandemia ka shkaktuar shumë problem, e më së shumti e kanë pësuar gratë.
Vota juaj është votë për rolin tonë në shoqëri. Kërkoj besimin dhe votën tuaj që të jem zëri juaj në Kuvendin e Kosovës.
Voto PDK 134. Voto Floretë Zejnullahu 33.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -