E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Fjolla Morina dënohet me gjashtë vite burg

Duhet lexuar

spot_img

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është dënuar me gjashtë vite burg nga gjykata e Kukësit.

Këtë e ka bërë të ditur avokatja e saj, Aurora Gusta, duke theksuar se vendimi do të ankimohet.

“Vendimin e gjykatës do ta ankimojmë. Ka pasur vetëm një armë, e ka pasur pa dashje, aksidentalisht në çantën e saj,” u shpreh avokatja e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Guska u shpreh se Fjolla ka pasur në çantë vetëm një armë, edhe atë aksidentalisht.

Fjolla përndryshe është arrestuar pasi u kap me dy pistoleta në çantë gjatë tentativës për të kaluar kufirin drejt Shqipërisë nga dogana e Morinës, e shoqëruar nga shoferi dhe biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u martua pak ditë më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img