E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Fitorja e Levantes ndaj Atletico Madridit hap luftën për titull në La Liga

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Goli i Jose Morales në pjesën e parë dhe një i vonë i Jorge de Frutos i dhanë Levantes fitore me rezultat 2-0 si mysafir i Atletico Madridit në “Wanda Metropolitano”.

Vetëm tre ditë pasi mori një barazim kundër Atletico Madridit, Levante bëri që të hapet lufta për titull.

Enis Bardhi luajti gjatë gjithë ndeshjes në këtë fitore.

Atletico Madrid mbetet në krye të La Ligas me 55 pikë, gjashtë pikë përpara Real Madridit me të dy ekipet që kanë nga 23 ndeshje.

Në anën tjetër Barcelona ka 46 pikë, por një ndeshje më pak.

Lufta në La Liga duket se tani është hapur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -