E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Fitore e madhe e Milanit, i afrohet 6 pikë liderit Inter

Duhet lexuar

spot_img

Milani fitoi 3-2 ndaj Fiorentinës në një ndeshje dramatike, ku dy skuadrat patën epërsinë.

 

 

‘Rosonerët’ me këtë fitore janë afruar 6 pikë me liderin Inter, që ka një ndeshje më pak.

Zlatan Ibrahimoviq, Brahim Diaz dhe Hakan Calhanoglu ishin autorë të golave për Milanin mdërsa për Fiorentinën realizuan Erick Pulgar dhe Frank Ribery.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img