E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Fitim Havolli premton t’u qëndrojë gjithmonë ballëhapur qytetarëve

Duhet lexuar

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...

Twitter do të lejojë që disa postime të bëhen me pagesë

Rrjeti social Twitter njoftoi se do t’iu mundësojë përdoruesve t’i bëjnë me pagesë postimet me përmbajtje ekskluzive. Veçoria e re...

Zogu më i moshuar i botës, çel vezën në moshën 70-vjeçare

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e...

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, me numrin 110, Fitim Havolli premtoi se do t’u qëndrojë gjithmonë ballëhapur qytetarëve të vendit.

‘Ashtu siç qëndrova afër qytetarëve në kohërat më të vështira dhe më të rënda për ne si shoqëri e si vend  në Pandemi, ashtu do të jem gjithmonë përballë tyre, ballëhapur pranë kërkesave të gjithë qytetarëve të vendit!’ Shkroi Fitim Havolli në një postim në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rikthehen reshjet e shiut dhe të borës në Kosovë

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -