E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Fitim Havolli poston videon dhe zyrtarizon hapjen e fushatës

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Numri 110 nga lista e LDK-sëpër zgjedhjet 2021, Fitim Havolli, ka publikuar një video në faqen e tij në rrjetin social Facebook duke hapur kështu zyrtarisht fushatën zgjedhore.

Ai në këtë postim ka shkruar:

URIME HAPJA ZYRTARE E FUSHATËS ZGJEDHORE,
Ne jemi aty ku jeta fillon.
Ne ishim pran tyre kur të tjerët ishin të Izoluar.
Ne e duam jetën,ne e duam shendetin,ne e duam familjen, ne e duam shtetin.
Kështu ka falënderuar Fitim Havolli të gjithë infermierët të cilët gjithnjë janë në vijën e parë të frontit në përballje me armikun e padukshëm COVID-19.

https://www.facebook.com/fitim.havolli

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -