E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Fitim Havolli përgëzon qeverisjen e Gazmend Muhaxherit në Pejë

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Kandidati i LDK-së me numrin 110 në zgjedhjet e 14 shkurtit 2021 dhe infermieri i njohur Fitim Havolli, ka postuar në Facebook disa fotografi të së cilave u’a bashkangjiti disa fotografi e një status duke i shpreh përkrahje qeverisjes së Gazmend Muhaxherit në Pejë.

Havolli në këtë postim përgëzoi Muhaxherin për punën e bërë gjatë qeverisjes në Pejë.

Postimi i plotë i Fitim Havollit:

Model i shkelqyër i qeverisjes së Ldk-së në Pejë nga Kryetari z.Gazmend Muhaxheri.

Këto fusha të futbollit të ndertuara nga Komuna e Pejës me standarte Evropiane është për çdo lavdat dhe e përgzoj kryetarin e Pejës për këto punë të mrekullueshme!

Duke marr parasysh potencialin e madhe në sport e kultur që e ka Kosova, 8 vite qeverisje VV në Prishtinë asnjë fush e futbollit për talentët e shkollave të futbollit në Prishtinë.

Ky model qeverisës si i VV në Prishtinë,Prizren është shumë i dëmshëm për Rinin tonë për talentët Kosovar për të ardhmën e vendit!

LDK-ja132 është modeli më i mirë qeverisjes për vendin dhe shoqërinë!

#avdullahhotikryeministër1️⃣
#fitimhavollideputet 1️⃣1️⃣0️⃣✅

https://www.facebook.com/715879108/videos/pcb.10157969962334109/10157969952674109

https://www.facebook.com/715879108/videos/pcb.10157969962334109/10157969961309109

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -