E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Fitim Havolli edhe pse nuk është kohë fushate, viziton qytetarë e nëndegë të ndryshme të LDK-së

Duhet lexuar

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur me nota optimiste Presidentit...

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Edhe pse fushatat zgjedhore do të fillojnë zyrtarisht më 3 shkurt, kandidati i listës së Lidhjes Demokratike të Kosovës me numrin 110 z. Fitim Havolli takimet dhe vizitat në lagje e nëndegë të ndryshme të kësaj partie nuk po i lë anash.

Ai përmes fotografive dhe postimeve në rrjetin social Facebook shihet të ketë vizituar  Artanën, Mramorin e Hajvalinë ku u takua me aktivistë të shumtë.

Duke mos e lënë anash edhe kontributin që Havolli e jep në sferën e shëndetësisë ai çdo ditë shihet me mjekë e infermierë koleg të tij për të cilët nuk ka hezituar e nuk heziton të jap maksimumin e tij ashtu siç ka vepruar edhe gjatë pandemisë ku në mënyra të ndryshme mbrojti të drejtat dhe interesat e tyre.

Fitim Havolli kandidon në zgjedhjet e 14 shkurtit 2021 me numrin 110 në Listën e LDK-së.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur me nota optimiste Presidentit...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -