E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Fillojnë xhirimet e sezonit të gjashtë të serialit “Peaky Blinders”

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Peaky Blinders është ndër serialet më të shikuara nga audienca e gjerë.

Tashmë është raportuar se së shpejti do të vijë edhe sezoni i gjashtë, por për shkak të pandemisë coronavirus puna është shtyrë, shkruan Daily Mail.

Derisa u planifikuan në mars të vitit 2020, tashmë thuhet se xhirimet do të fillojnë se shpejti.

BBC ka konfirmuar sot (e hënë) se ky do të jetë sezoni i fundit i serialit, duke bërë kështu që ketë më shumë përkushtim.

Duke u bazuar në disa spekulime të fansave, flitet se historia e kësaj të fundit do të jetë më ndryshe nga çka janë mësuar të shohin.

Ndërkohë, producenti i filmit, Tommy Bulfin, ka thënë se është shumë i lumtur që kanë staruar me xhirime.

“Ne jemi të lumtur për fillimin e sezonit të gjashtë, jemi falënderuar që të gjithë që kanë punuar”, u shpreh ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -