E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Fillimisht nga penalltia – tani Messi shënon super gol nga gjuajtja e lirë

Duhet lexuar

spot_img

Barcelona është duke fituar 3-1 në udhëtim te Valencia.

Dy skuadra nga La Liga po luajnë në kuadër të javës së 34-të.

Derisa Los Che po udhëhiqnin me rezultat 1-0, Lionel Messi i barazoi shifrat në 1-1.

Antoine Griezmann e përmbysi rezultatin në 2-1, derisa argjentinas ka shënuar edhe golin e tij të dytë.

Nga një goditje perfekte nga gjuajtja e lirë në minutën e 69-të, 33-vjeçari realizoi për 3-1.

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img