E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Duhet lexuar

spot_img

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët.

Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar nga një makinë Ferrari.

Disa pjesë të atlete kanë të njëjtat materiale, ndërsa disa detaje të tjera janë një lidhje e dizajnit me Ferrari.

Kështu, pjesa e pasme reflektues TPU është i rrethuar nga shkumë PU, dhe është i dizajnuar estetikisht për t’i ngjarë spoilerit të përparmë të një veture supersportive.

Atletet kanë një material rrjetë në pjesën e sipërme dhe vijnë me një çorape të thurur të integruar.

Sigurisht, logo e Ferrari e bën të qartë se për çfarë bëhet fjalë.

Është e panevojshme të thuhet, e kuqja dominon, por e zeza është gjithashtu e disponueshme. Çmimi është rreth 465 euro.

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Masa të reja shkaku i coronavirusit – Udhëtarët duhet të tregojnë njërin prej këtyre dokumenteve për të hyrë në Gjermani

Nga kjo fundjavë, të gjithë udhëtarët që shkojnë në Gjermani do të duhet të tregojnë dëshmi të imunitetit ndaj...

Më shumë artikuj si kjo