E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Fëmijet bëjnë bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën

Duhet lexuar

spot_img

Disa muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pasi solli në jetë një djalë i cili quhet Diell.

Njësoj i ndodhi edhe Sara Hoxhës, të dashurës së Ledri Vulës. Ajo u bë nënë në dhjetor të vitit të kaluar duke sjellë në jetë një vajzë e cila quhet Poem Blu Vula.

Vogëlushet kanë bërë bashkë Arbanën dhe Sarën, pasi të dyja u panë bashkë dje në Tiranë duke shëtitur me karroca.

Shihni më poshtë fotografinë të cilën prezantuesja e njohur shqiptare e ndau me ndjekësit në Instastory.

Image


spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Një shofer i paduruar i BMW-së ndërroi korsi dhe më pas përfundoi në një barrierë betoni

Është fat që askush nuk u lëndua rëndë. Kamera nga një veturë kap një moment kur përpara saj shfaqet BMW...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img