E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Familja Kardashian-Jenner nuk pranojnë mysafir në rezidencë nëse nuk kanë me vete testin negativ për COVID-19

Duhet lexuar

spot_img

Familja Kardashian-Jenner ka rezultuar të jetë ndër më të popullarizuarat në mbarë botën.

Kështu, nuk është befasuese që gjatë kësaj krize globale, pjesëtarët të kenë rregulla strikte , shkruan Mirror.

Kris Jenner dhe katër vajzat e saj kanë vendosur që askush të mos hyjë në rezidencat e tyre, nëse nuk e kanë bërë testin për COVID-19.

Foto: Mirror

Para se mysafirët të jenë në shtëpinë e Kim, Kourtney dhe Khloe, duhet të kenë rezultatin negativ të testit.

Për një gjë të tillë ka folur edhe prezantuesi Andy Cohen, i cili kishte treguar eksperiencën e tij me këtë familje.

Foto: Mirror

Ai kishte tentuar që të vizitojë Khloe, e cila kishte kërkuar nga ai evidencë që nuk është i infektuar me virusin vdekjeprurës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img