E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Facebook i bllokon një video familjares së Trump-it, ku paraqitet ish-presidenti amerikan

Duhet lexuar

spot_img

Facebook ka hequr një video të ish-presidentit amerikan Donald Trump nga faqja e nuses së djalit të tij, Lara Trump.

Gjiganti i mediave sociale ndaloi Trump-in nga platforma e tij në janar pas trazirave nga mbështetësit e tij në ndërtesën e Kapitolit në Uashington.

Lara Trump, një bashkëpunëtore e re e Fox News, postoi një video të saj duke intervistuar Trump për një sërë çështjesh.

Ajo më vonë postoi një screenshot të një emaili që mori nga Facebook duke e paralajmëruar atë për ndalimin.

“Në përputhje me bllokun që vendosëm në llogaritë e Donald Trump në Facebook dhe Instagram, përmbajtja e mëtejshme e postuar në zërin e Donald Trump do të hiqet dhe do të rezultojë në kufizime shtesë në llogari”, lexohet në një email nga “Katelyn”.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img