E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Është veshur si çdo femër normale: Leksionet e princeshës Diana për të gjitha kohët

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Stili i saj i veshjes ka mbetur inspirim i përhershëm për adhuruesit e modës dhe elegancës

Princesha Diana ka qenë dhe ka mbetur ikonë e pavdekshme mode e cila akoma po inspiron miliona njerëz në gjithë botën.

Personaliteti i saj, veprat, puna humanitare, si edhe forca për të braktisur jetën mbretërore, e kanë bërë njërën ndër femrat më të guximshme të cilat kemi mundur t’i shohim në shekullin e 20-të.

Princesha Diana tani do t’i kishte mbushur 60 vjeç, sikur të mos pësonte në aksidentin e tmerrshëm në komunikacion, më 31 gusht 1977.

Kur është fjala për modën, stili i saj është zhvilluar nga bluzat elegante të damave dhe tufneve deri te damat e sofistikuara të cilat të gjithë i kanë admiruar.

Kombinimet e saj të veshjeve jozyrtare kanë qenë për të gjithë ne të qasshme – njerëz “të zakonshëm” dhe janë bazuar në modele të rehatshme, të dedikuara për udhëtime të gjata, të cilat Diana i ka plotësuar me detaje mbresëlënëse.

Në galerinë në fund të këtij teksti shikoni disa nga kombinimet e veshjeve më të bukura të Princeshës Diana!

princess diana overalls 1981

princess diana

princess diana john travolta

princess diana hat stripes

princess diana 1985

princess diana checkered

princess diana prince william

diana skiing trip march 1988

princess diana

princess diana neckline

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -