E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Është sikur të jesh atje: Sony po punon në një pajisje të re

Duhet lexuar

spot_img

Duket se Sony nuk ishte tepër i interesuar për pajisjen e saj Playstation VR, por u përqendrua më shumë në gjëra të tjera, si konsolë PS5.

Kjo nuk do të thotë që kompania japoneze po ngre duart nga skena premtuese, por po përgatitet për një brez të ri.

Edhe pse modeli aktual VSFR Kufje është në përputhje me PlayStation 5 konsol, Sony tani duke punuar në një model të ri, i projektuar posaçërisht për PS5.

Playstation VR i ri, i cili nuk është emëruar aktualisht, nuk do të dalë këtë vit dhe Sony po zbulon se do të ketë rezolucion më të mirë, lidhje më të lehtë me tastierën, një fushë më të gjerë shikimi.

Gjithashtu, me këtë VR do të vijë një kontrollues i ri me shumë karakteristika që ka DualSense, të tilla si çelësa adaptivë dhe të ngjashme.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img