E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ermal Fejzullahu prezanton veturën e re luksoze të tipit BMW

Duhet lexuar

spot_img

Megjithëse një pjesë e artistëve shqiptarë kanë qenë të zëshëm gjatë kësaj kohe për shkak të pandemisë, duket se në anën tjetër për disa prej tyre kjo gjë nuk paraqet problem.

Ditë më parë njoftuam se këngëtarja Kida dhe reperi Buta u bënë me veturë të re, gjersa vlera e tyre arrinte mbi 100 mijë euro.

Një gjë të tillë së fundmi ka bërë edhe këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili zbuloi në rrjete sociale se ka blerë një makinë të re.

Ermal Fejzullahu (Foto: Instagram)

Ai ka publikuar disa imazhe e video në InstaStory, ku tregoi se bleu një makinë të tipit ‘BMW’, saktësish një ‘X5’ të modelit të fundit.

“Thuaj përshëndetje veturës time të re”, ka shkruar ai.

Edhe kjo makinë e Fejzullahut duket se kap vlerën e mbi 100 mijë eurove, në bazë të disa rishikimeve.

Ermal Fejzullahu (Foto: Instagram)

Sa i përket situatës së krijuar me pandemi, krijuesi i hitit “Përjetësi” ditë më parë bëri një deklaratë duke kritikuar politikanët për tubimet që bënë përpara zgjedhjeve të 14 shkurtit.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img