E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Era Istrefi sjell poza joshëse në këto fotografi

Duhet lexuar

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Pastroni shporetin shpejtë dhe lehtë pa përdorimin e kimikateve

Disa nuk kanë kohë, nuk arrijnë, disa nuk kanë vullnet për të pastruar shporetin menjëherë, dhe disa thjesht e...

Kultivimi dhe përpunimi i bimëve mjekësore aromatike po krijon mundësi për punë fitimprurëse për gratë në Kosovë

Në Kosovë ekziston një komunitet i madh i grave që punojnë në nënsektorin e bimëve mjekësore (BMA) dhe produkteve...

Këngëtarja nuk po shihet aktive me projekte muzikore megjithatë nuk i mungojnë postimet në rrjete sociale.

Në Instagram, sapo ka publikuar imazhe veshur me shumë stil teksa ka venë në fokus të pasmet.

Veshur me xhinse dhe një xhaketë ngjyrë hiri, Era ka publikuar fotografitë në profilin e saj zyrtar.

Artistja e njohur me famë botërore, në pozat që ka marrë ka ekspozuar edhe tatuazhet në duar. Këto imazhe, i ka publikuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod.

“Unë do të shkoj ta marr atë çantë. Unë nuk do të marr ur shii”, ka shkruar në postim

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -