E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Enca publikon një nga skenat provokuese të klipit të ri me protagonist modelin Beart Rexhepi

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, ka befasuar fansat me një postim të fundit të ndarë në rrjete sociale.

Fjala është për disa fotografi të publikuara në Instagram, në njërën prej të cilave shfaqet në shtrat me modelin njëherësh konkurrentin e emisionit “Perputhen”, Beart Rexhepin.

Dyshja shfaqen tejet të afërt në këtë pozë, gjersa duket se është shkëputur nga videoklipi i ri i 25 vjeçares.

Enca dhe Beart (Foto: Instagram)

“Jam te shoku yt i ngushtë, qëlloja ne jemi në një shtrat”, ka shkruar ajo referuar tekstit të këtij projekti.

Reagimet ndërkaq kanë qenë të shumta në pjesën e komenteve nga miqtë dhe ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Enca Haxhia (Foto: Instagram)

Sido që të jetë, një datë e saktë e lansimit të këngës nuk është bërë e ditur akoma.

Enca po ashtu shquhet për paraqitjet e nxehta dhe provokuese thuajse në çdo klip të saj. 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo