E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Elon Musk konfirmoi: Tesla Roadster duhet të jetë në gjendje të notojë

Duhet lexuar

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Zvicra ndalon mbulimin e fytyrës, vjen reagimi i myslimanëve

Zvicra votoi ngushtë në një referendum për të ndaluar gratë të veshin burka ose veshjet që mbulojnë fytyrën në...

MC Kresha dhe Lyrical Son lansojnë këngën e re “Criminal Immigrant”

Dyshja e njohur, MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Ata tashmë e kanë...

Elon Musk ka përmendur një kombinim të makinave dhe shtytësve të raketave për vite me radhë, dhe tani ai dëshironte diçka më shumë.

Duke vizituar Joe Rogan, ai konfirmoi atë që pret nga Tesla Roadster. Ne tashmë kemi harruar pak për shtytësit e raketave që do të përmirësonin më tej mundësitë e përshpejtimit, dhe tani ka ardhur një ide e re, dhe ajo është që Tesla Roadster të ketë mundësinë e notimit.

“Unë dua që ajo të pluskojë dhe po përpiqem të kuptoj se si të arrij një makinë lundruese”, tha Musk këtë të enjte.

Kjo ide sigurisht që është duke u zhvilluar në impiantet e Tesla-s. Nuk ka dyshim se ky opsion, nëse shkon në prodhim serik, do të shkaktojë dhimbje koke të mëdha për rregullatorët e sigurisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -