E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Ekspozitë në Shkup për nder të aktorit Sefedin Nuredini

Duhet lexuar

spot_img

Që nga dita e hënë në ‘Qendrën Kulturore për të Rinjë’ në Shkup, është hapur ekspozita me fotografi dhe piktura e aktori të ndjerë Sefedin Nuredini.

Ekspozita e aktorit Sefedin Nuredini do të qëndroj e hapur edhe sot.

Në këtë ekspozitë ishin prezent shumë artdashës.

Kjo ekspozitë është organizuar nga shoqata ‘Films n’roses’, aktori Mentor Nuredini dhe është përkrahur nga qyteti i Shkupit dhe Komuna Çair.

No description available.
No description available.
No description available.


spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo