E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ekspozitë në Prishtinë për fëmijët e vrarë gjatë luftës

Duhet lexuar

spot_img

Ekspozitën “Na ishte një herë që kurrë mos qoftë” do të vizitojë edhe Avokati i Popullit, Naim Qelaj.

Kjo ekspozitë në bibliotekën “Hivzi Sylejmani” është për fëmijët e vrarë gjatë luftës në Kosovë.
Vizita e Avokatit të Popullit në ekspozitën “Na ishte njëherë që kurrë mos qoftë” është në ora 10:00.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img