E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Edhe Fifi reagon ashpër ndaj policit që ushtroi dhunë ndaj 18- vjeçarit

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Pasi Gazeta Sinjali publikoi pamjet skandaloze të keqtrajtimit të Leotrim Ramës nga zyrtari policor, Haris Kelmendi, ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Fifi.

Në atë video, polici shihet se si po ushtronte dhunë fizike ndaj 18-vjeçarit, ndërsa dy vite pas këtij rasti u arrestua Haris Kelmendi.

“Harissss qysh je o tmerri i popullit?”, ka shkruar Fifi.

“Haris qysh po kalon këto dite o turpi i Policisë të Kosovës, njo si ti del edhe masnej shahen krejt o Haris”, ka vazhduar këngëtarja.

Ndërsa vetë artisja i është drejtuar, “T’kisha pshty n’ftyrë ama e di që m’shkonë dom edhe pshtyma”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -