E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Edhe Ambasada franceze kërkon nga deputetët të marrin pjesë në seancën për Presidentin

Duhet lexuar

spot_img

dhe ambasada e Francës në Kosovë, kërkon nga deputetët e Kuvendit të qëndrojnë në seancë gjatë zgjedhjes së Presidentit.

Përmes një reagimi ambasada franceze thotë se Kosova ka nevojë për institucione funksionale dhe të qëndrueshme në mënyrë që reformat për të cilat vendi ka nevojë të zbatohen shpejt.

“Kosova ka nevojë për institucione funksionale dhe të qëndrueshme në mënyrë që reformat për të cilat vendi ka nevojë të zbatohen shpejt. Prandaj, është e një rëndësie të madhe që deputetët të marrin pjesë sonte në zgjedhjen e Presidentit”, thuhet në reagimin e ambasadës franceze..spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img