E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

E pushtuar nga “xhelozia” akuzoi partnerin për tradhti, tajvanezja ia preu organin gjenital dhe ia hodhi në guaskë për të mos e gjetur më

Duhet lexuar

spot_img

Një grua e “pushtuar” nga xhelozia ia ka prerë të dashurit të saj organin gjenital, të cilin më pas ia hodhi në guaskë. Gjithçka ndodhi derisa po flinte dhe e akuzonte për tradhti me femra tjera në Tajvan.

Viktima është identifikuar vetëm si Huang, i cili pasi ishte zgjuar kishte vërejtur se ka dhimbje të mëdha dhe se i mungonte organi gjenital,

52-vjeçari ishte futur në gjumë të thellë, pasi kishte ngrënë sasi të madhe tërmishit të pulës dhe kishte pirë verë në shtëpinë e tij në Changhua të Tajvanit.

Ky baba i tre fëmijëve kur u zgjua nga gjumi “pa se ishte mbuluar në gjak”, dhe se 20 për qind e organit gjenital i ishte prerë. Në anën tjetër, e dashura e tij e identifikuar vetëm Phung, 40-vjeçe, ia kishte prerë organin me një palë gërshërë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ia kishte hedhur në guaskë dhe e kishte lëshuar ujin me qëllim që mjekët të mos mund t’ia ngjisin sërish copëzën e këputur.

Megjithatë Phung në fund ka shkuar në stacionin më të afërt të policisë për t’u dorëzuar, e mjekët zbuluan se mungonte një copë e organit gjenital.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img